Krypto Room

Analizy Krypto i Transakcje na żywo.

Krypto Room

Dostęp na 1 miesiące

39700

Dostęp na 3 miesiące

99700

Dostęp na 6 miesięcy

1 89700

Dostęp na 12 miesięcy

3 59400

Krypto Room

Zyskaj dostęp do Analiz doświadczonego Krypto Tradera. Zobacz jak wyglądają jego analizy rynkowe, jak znajduje odpowiednie transakcje i jak one przebiegają.

Wsparcie

Kiedy będziesz potrzebować wsparcia, pomocy w rozwiązaniu Twojego problemu, będziesz mógł do nas napisać w każdej chwili, a my postaramy się pomóc najlepiej jak to tylko możliwe. 

Binance

Poznasz najpopularniejszą i najlepszą platformę do obsługi zleceń giełdowych Binance. Składanie zleceń, używanie najważniejszych funkcji i obsługa nie będą dla Ciebie problemem.
Zobaczysz też jak założyć Darmowe Konto Demo, oraz konto realne.

Jak składać zlecenia na Rynku?

Wielu z początkujących Traderów posiada całą potrzebną wiedzę do tego, aby handlować i zarabiać, ale mimo wszystko nie potrafi jej użyć i wykorzystać. Zawsze pojawiają się pytania – Kiedy otworzyć transakcje? Czy analiza została dobrze przeprowadzona? Jak zabezpieczyć tą transakcje? Czy jest odpowiedni stosunek zysku do ryzyka? Itd.  Odpowiedzią na pytania może być spojrzenie na bieżące analizy doświadczonego Tradera i jego poczynania na rynku. W praktyczny sposób nauczysz się, jak to się robi.
Spis Treści

Co dokładnie znajdziesz w tym kursie: