Trading Room

Analizy transakcyjne na żywo.

99900 59700

oglądaj film
Trading Room

Trading Room

Zyskaj dostęp do Analiz doświadczonego Tradera. Zobacz jak wyglądają jego analizy rynkowe, jak znajduje odpowiednie transakcje i jak one przebiegają.

Wsparcie

Kiedy będziesz potrzebować wsparcia, pomocy w rozwiązaniu Twojego problemu, będziesz mógł do nas napisać w każdej chwili, a my postaramy się pomóc najlepiej jak to tylko możliwe. 

Meta Trader 4

Poznasz najpopularniejszą i najlepszą platformę do obsługi zleceń giełdowych Meta Trader 4. Składanie zleceń, używanie najważniejszych funkcji i obsługa nie będą dla Ciebie problemem. Zobaczysz też jak założyć Darmowe Konto Demo, oraz konto realne.

Jak składać zlecenia na Rynku?

Wielu z początkujących Traderów posiada całą potrzebną wiedzę do tego, aby handlować i zarabiać, ale mimo wszystko nie potrafi jej użyć i wykorzystać. Zawsze pojawiają się pytania – Kiedy otworzyć transakcje? Czy analiza została dobrze przeprowadzona? Jak zabezpieczyć tą transakcje? Czy jest odpowiedni stosunek zysku do ryzyka? Itd.  Odpowiedzią na pytania może być spojrzenie na bieżące analizy doświadczonego Tradera i jego poczynania na rynku. W praktyczny sposób nauczysz się, jak to się robi.
Spis Treści

Co dokładnie znajdziesz w tym kursie: