Program Poleceń

Dołącz i zarabiaj na poleceniach nawet do 45%

Kursy online
dołączenie do planu poleceń

Jak przystąpić do programu?

Przystąpienie jest bardzo proste, wystarczy wykupić jeden z naszych produktów i automatycznie możesz brać udział w Programie Poleceń.  Wynika to z naszego założenia, że do reklamowania produktu wymagana jest jego znajomość.

Wypłaty co miesiąc

Przez cały miesiąc środki gromadzone są na Twoim koncie, a w ostatni dzień miesiąca automatycznie dokonujemy płatności na Twoje konto bankowe bez żadnych prowizji, czy opłat. 

Stały dostęp do wyników

Za pośrednictwem swojego konta otrzymujesz stały dostęp do aktualnych wyników, ilość klientów, kwota prowizji od poleceń i wiele więcej. Kiedy klient z Twojego polecenia dokona zakupu, automatycznie otrzymujesz wiadomość o tej transakcji i należnej kwocie za prowizję. 

dostęp do wyników
0 %

Na start

0 %

10 klientów/miesiąc

0 %

25 klientów/miesiąc

0 %

50 klientów/miesiąc

Prowizje

Na start dostajesz 30% od zakupu klientów, którzy dokonają zakupu z Twojego polecenia, ale na tym nie koniec.

Chcąc wynagrodzić bardziej aktywnych polecających, przygotowaliśmy progresywny plan prowizji, czyli im więcej polecasz, tym większa prowizja Cię czeka.

Maksymalnym progiem jest 45%, który osiągnąć można zdobywając 50 klientów w przeciągu jednego miesiąca.

Dlaczego warto?

Link śledzący

Jako polecający otrzymujesz swój własny link śledzący, który udostępniasz swoim klientom. Klient, który odwiedzi naszą stronę przez Twój link zostaje przypisany do Twojego konta i nawet jeśli dopiero po tygodniu dokona zakupu, ta transakcja i tak zostanie przypisana do Twojego konta.

Klient na zawsze

Klient, który dokona zakupu na naszej stronie z Twojego polecenia, już na zawsze zostaje przypisany do Twojego konta, a Ty będziesz otrzymywać prowizję od kolejnych jego zakupów, czy odnowienia dostępu do Krypto Room. Można dzięki temu zbudować dochód pasywny. 

Jasne zasady

Zasady Programu Poleceń są niesamowicie proste i nie ma żadnych wiążących umów. Polecasz, to zyskujesz prowizję, nie chcesz polecać, nie musisz tego robić. Wszystko zależy tylko od Ciebie.