Pakiet Krypto

W skład pakietu wchodzi:

Krypto Room (1 miesiąc) i Kurs Krypto

Cena: 1 99800 99700

oglądaj film

Sukces Inwestycji

Statystyki mówią, że około 70% graczy na rynku tym rynku traci swoje pieniądze. Wynika to z braku znajomości fundamentów, na których pozostałe 30% opiera swoją spekulację. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie psychologi, zarządzania ryzykiem, oraz podstaw analizy.

Platforma VOD

Uczniowie zyskają dostęp do ponad 40 filmów, na platformie VOD, które są łatwe do zrozumienia i dają możliwość nauki we własnym tempie. Kurs jest przygotowany nawet z myślą o osobach, jakie nigdy nie interesowały się wymianą walut. Dzięki pracy z setkami początkujących osób, byliśmy w stanie opracować lekcje, które powinny być zrozumiałe dla każdego.

Binance

Poznasz najpopularniejszą i najlepszą platformę do obsługi zleceń giełdowych krypto. Składanie zleceń, używanie najważniejszych funkcji i obsługa nie będą dla Ciebie problemem.
Zobaczysz też jak założyć Darmowe Konto realne.

Wiedza To Podstawa

Inwestorzy, którzy dopiero wchodzą w handlu Krypto walutami, mogą czuć się sfrustrowani, zniecierpliwieni szybkiego zyski i szybko upaść, tracąc kapitał i swój optymizm. Inwestowanie na rynku kryptowalut, oferuje doskonałą okazję do zysków, ale jest to zupełnie inna atmosfera niż na giełdzie.

Nawet najlepsi handlowcy mogą ponieść porażkę na rynku Krypto, traktując te dwa rynki podobnie. Rynki akcji obejmują przeniesienie własności, podczas gdy rynek krypto walut jest prowadzony wyłącznie przez spekulacje. Istnieją jednak rozwiązania, które pomogą inwestorom przejść przez etap uczenia się.

Wiedza

Jak składać zlecenia na Rynku?

Wielu z początkujących Traderów posiada całą potrzebną wiedzę do tego, aby handlować i zarabiać, ale mimo wszystko nie potrafi jej użyć i wykorzystać. Zawsze pojawiają się pytania – Kiedy otworzyć transakcje? Czy analiza została dobrze przeprowadzona? Jak zabezpieczyć tą transakcje? Czy jest odpowiedni stosunek zysku do ryzyka? Itd. 

Odpowiedzią na pytania może być spojrzenie na bieżące analizy i transakcje doświadczonego Tradera w naszym Krypto Roomie. W praktyczny sposób nauczysz się, jak to się robi.

Najważniejsze Tematy Poruszane w Kursie

Analiza Techniczna

Analiza techniczna polega na badaniu danych wykresów z przeszłości, aby przewidzieć to co się stanie. Na Rynku występują powtarzające się schematy, dające wtajemniczonym okazję do składania transakcji o ograniczonym ryzyku.

Analiza Fundamentalna

Badanie fundamentów, czyli wiadomości ekonomicznych, oraz spekulacji, jest ważnym elementem analizy. Jednak w internecie pełno jest dezinformacyjnych treści. Dlatego wiedza gdzie szukać informacji, oraz jakich, jest kluczowa.

Psychologia

Każdy Trader musi zdawać sobie sprawę ze swoich słabych i mocnych stron, żeby móc nad tym pracować. Jakie cechy w sobie wypracowywać? jakich emocji należy się wystrzegać? Kiedy przerwać handel? Jak podejmować decyzję?

Zarządzanie Kapitałem

Wiedza na temat sposobu zarządzania swoim kapitałem, jest niezbędna do osiągania długoterminowych zysków. Nikt nie chce stracić wszystkich zysków wypracowywanych tygodniami, na jednej transakcji. Dlatego jest to tak ważny element handlu.

Krypto Room

Dostęp do analiz i transakcji doświadczonego tradera krypto. Nie tylko zobaczysz zawierane transakcje na żywo, ale też zobaczysz wykres i analizy z których wynikają.

Wskazówki

Nie popełniaj błędów, których możesz uniknąć. Dzięki wiedzy doświadczonych osób, możesz poznać wskazówki, na co zwracać uwagę, czego nie robić, co jest ważne, a co nie istotne.
Spis Treści

Co dokładnie znajdziesz w tym kursie: